×
#
#
Kurabiye OtelAlaçatı
#

“Kurabiye Otel” 2010 yılında hizmete açılmış, Alaçatı’nın en özgün ve güzel bölgesi olan “Hacı Memiş ”in ilk oteli olma özelliğini taşımaktadır.

Açıldığı günden beri misafirlerini, titiz bir ev sahibi özeniyle ağırlamayı ilke edinmiştir.

Her yıl pek çok seyahat yazarı tarafından adından söz edilen, kategorisinde TripAdvisor’da Türkiye’nin en güzel oteli seçilen Kurabiye Otel, kurulduğu yıldan beri her yıl TripAdvisor ve Booking.com’ dan“Mükemmellik ödülü” almaktadır. “

Her biri birbirinden farklı, Ege ve Akdeniz’in beyaz ve mavi renkleri ile huzur bulacağınız, odalarının dekorasyonunda tümüyle doğal malzemelerin kullanıldığı Kurabiye Otel, sizleri şehir alışkanlıklarınızdan koparacak bir atmosferde misafir etmeyi vaat ediyor.


Kurabiye OtelKAHVALTI, YÜZME HAVUZU

Tarihi duvarlarla çevrili, sürekli oturmak isteyeceğiniz huzurlu ve keyifli avlusunda konukların yorumlarında sürekli beğeni ile söz ettiği “Kurabiye’nin Geleneksel Türk aile kahvaltısı” veriliyor.

Gününü Kurabiye’nin huzurlu ortamında kalıp, güzel müzikler dinleyerek havuz ve jakuzi keyfi yapmayı arzulayan konuklar aynı zamanda MOMO Beach ’in barmenlerince oluşturulan kokteyl ve içkilerini yudumlayabilir, lezzetli atıştırmalıklar ile kendilerini akşama hazırlayabilirler.


Kurabiye OtelALAÇATI / ÇEŞME

Ege’nin dokusu bozulmadan korunmuş yegâne turistik beldesi ünvanına sahip Alaçatı; Sizlere yaşam yolculuğunuzun en değerli zamanı olan tatilinizi, bir tatilden öte unutulmaz keşifler ve anılarla döneceğiniz bir süreç olarak yaşatmayı vadediyor.

Alaçatı; bu bozulmamış dokusu ve yerel halkla iç içe yaşayabileceğiniz farklı deneyimlerle sizi sımsıcak sarıp, kendinizi çok iyi hissettirecek olmanın yanı sıra yakın çevresindeki antik dönem medeniyetlerinin eşsiz izlerinin gezileceği, mavi bayraklı plajları, dünyaca ünlü beach club ları, fotoğraf tutkunları için inanılmaz zenginliklere sahip bir turizm beldesidir.

Spor ve macera tutkunları için de Dünya’nın en iyi rüzgâr sörfü merkezi olma özelliğini taşır.

Türkiye’nin ilk Gastronomi etkinliğini başlatan Alaçatı, Tanrı’nın bu yöreye lütfu olan eşsiz doğal ot varlığı ve çeşitliliği, meyve ve sebzelerinin en iyilerinin yetişebildiği coğrafya avantajıyla ülkemizin en gözde gastronomi başkentlerinden birisidir.